Ekologiški tortai ir saldumynai verslo planas


Maisto technologijos verslo planas. Ekologiški tortai ir saldumynai verslo planas. Santrauka. Įvadas. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Tikslai. Prekės aprašymas. Rinkodara. Konkurencijos analizė. Pateikimo strategija. Kainodaros strategija. Reklama ir rėmimas. Paslaugos teikimas. Trumpas gamybos aprašymas. Patalpos. Žaliavos ir tiekėjai. Vadyba. Rizikos įvertinimas. Finansinė dalis. Literatūra. Priedai.


Kitas ne ka mažiau svarbus faktorius galėtų būti verslo cikliškumas. Ne visais metų laikais tortai yra vienodai populiarūs. Dar tai priklauso nuo švenčių esančių tame laikotarpyje ir dar daugaelio faktorių. Savaime suprantama kad tortai nera tokie populiarūs vasara. Žmonės teikia pirmenybę šaltiem saldūmynam. Ir iškala dar vienas pavojus tortam vasara. Jie nėra tokie atsparūs didelei temperatūrai aukščiau nulio, kada mūsų gaminami tortai yra be konservantų, tai ir atsparus galiojimo atžvilgiu stipriai sumažėja.

Ekologiški tortai ir saldumynai verslo planas. (2015 m. Sausio 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/ekologiski-tortai-ir-saldumynai-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 19 d. 11:38