Ekonomikos testas su atsakymais


Ekonomikos testai su atsakymais. Kas yra ekonomika testas. Ekonomikos testai ir atsakymai. Bvp testai. Ekonomika 11 testai ir uzdaviniai atsakimai. Ekonomikos testas apie pinigus. 2013 m ekonomikos testo atsakymai. Ekonomikos testai susijusios su bvp. Ekonomikos testu bilietai. Testai-bendras vidaus produktas ir ūkinės veiklos ciklai.

Ekonomikos testas. Viso 20 klausimų testas su atsakymais. Sukurtas testas su atsakymais. Gamyboje naudojami gamtos, kapitalo ir žmogiškieji ištekliai. Juos verslo įmonės įsigyja rinkose. Kaip vadinamos tokios rinkos? Kas priklauso namų ūkiams? Kokiose rinkose namų ūkių nariai perka paslaugas ir prekes? Kaip vadinami po vienu stogu gyvenantys ir šeimininkaujantys žmonės? Kas sudaro ekonomikos apytaką? Kaip yra apibrėžiamas bvp? Kokios fazės sudaro vieną ūkinės veiklos ciklą? Kai didėja šalies bvp, tai ekonomika:. Kas yra ūkinės veiklos ciklai? Kas paprastai lydi ekonomikos augimą? Kokios yra nedarbo rūšys? Darbo jėgą sudaro:. Darbingo amžiaus užimti gyventojai ir bedarbiai yra vadinami:. Kaip reikia apskaičiuoti darbo jėgą? Situacija, kai kainos krinta ir pinigų perkamoji galia auga yra vadinama:. Svarbi infliacijos atsiradimo priežastis yra:. Defliacijos metu:. Labiausiai dėl infliacijos nukenčia:. Dėl infliacijos laimi:.

  • Ekonomika Testai
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (487 žodžiai)
  • Ekonomikos testai
  • Microsoft Word 12 KB
  • Ekonomikos testas su atsakymais
    10 - 1 balsai (-ų)
Ekonomikos testas su atsakymais. (2013 m. Kovo 28 d.). http://www.mokslobaze.lt/ekonomikos-testas-su-atsakymais.html Peržiūrėta 2016 m. Gruodžio 11 d. 04:26