Ekonominė dalis


Ekonomikos analizė.

Ekonominė dalis.


Baigiamojo darbo ekonominės dalies metodinių nurodymų tikslas – suteikti studentams informaciją apie ekonominės dalies rengimo tvarką, įforminimo reikalavimus. Šioje metodinėje priemonėje pateikti reikalavimai yra rekomendacinio pobūdžio, todėl studentai, rašantys baigiamąjį darbą, turi gebėti pateiktą medžiagą pritaikyti savo baigiamojo darbo temai ir jos problematikai bei gebėti savo pasirinktus sprendimus argumentuotai pagrįsti. Ekonominės dalies metodiniais nurodymais siūloma vadovautis ne tik kolegijos studentams, rengiantiems baigiamojo darbo ekonominę dalį, bet ir baigiamųjų darbų vadovams, recenzentams, vertinant studentų baigiamuosius darbus.

Priklausomai nuo pasirinkto baigiamojo darbo tikslo, išsikeltų uždavinių, tyrimo problematikos, ekonominėje dalyje galima nagrinėti naujos įmonės kūrimo idėją, veikiančios įmonės plėtros planą arba naujai kuriamą produktą, kurį ketinate pateikti rinkai.

Studentai, nagrinėjantys naujai kuriamos įmonės idėją ar jau veikiančios įmonės plėtros planą, savo baigiamojo darbo ekonominėje dalyje turi pristatyti:

 įmonės aprašymą (trumpas įmonės aprašymas) ir teisinį planą (nurodyti teisinę organizacijos formą);

 produktų ir paslaugų planą (būtina įvardinti novatoriškų produktų ar paslaugų bruožus, paaiškinti patentų teises, pateikti išskirtinius Jūsų siūlomo produkto ar paslaugos bruožus, lyginant su konkurentų siūlomais produktais ir paslaugomis);

 marketingo planą (turi būti numatyti vartotojų interesai, įvertinta nauda vartotojui, atliktas rinkos tyrimas);

 valdymo planą (organizacijos struktūra, biografijos tų, kas užims svarbiausias įmonėje pareigas);

 finansinį planą (numatyti būsimas verslo pajamas, pelnus, išdėstyti finansinę struktūrą).

  • Ekonomika Analizės
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • Paulius
  • 17 puslapių
  • Ekonomikos analizės
  • Adobe PDF 1062 KB
  • Ekonominė dalis
    10 - 6 balsai (-ų)
Ekonominė dalis. (2016 m. Kovo 30 d.). http://www.mokslobaze.lt/ekonomine-dalis.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 12 d. 00:34