Ekonominė krizė anglijoje


Anglijos ekonomine krize. Anglijos krize. Ekonomine krize didžiojoje britanijoje. Anglijos ekonominiai rodikliai. Didžiosios britanijos ekonominė krizė. Anglijos ekonomikos sistema. Skaidres apie ekonomine krize. Angljos krize. Rasinys ekonomine krize. Pasaulio ekonomine krize rasinys.

Vadybos kursinis darbas. Įvadas. Anglijos pristatymas. Istorija. Geografija. Administracinis susiskirstymas. Socialiniai ekonominiai rodikliai anglijoje. Pasaulio ekonominė krizė. Atgaivinimo planas. Nuomonė apie pasirinktą atgaivimimo strategiją. Išvados. Lentelės. Literatūros sąrašas.


Šio darbo tema - pasaulinė ekonominė krizė anglijoje. Šiuo metu tik ir kalbama apie prasidėjusią pasaulinę ekonominę krizę. Pasaulis matė ne vieną tokią krizę – didesnę ar mažesnę. Jos ateina ir praeina, o dažnai esminės jų priežastys būna tos pačios: nepagrįstas skolinimas(is) ir per didelis vartojimas.

Labai aktualu nagrinėti, kokių priemonių valstybės imasi, stengdamosi įveikti dabartinę ekonominę krizę ir į kokias iškilusias problemas daugiausia kreipia dėmesį. Svarbu pažymėti, kad šios krizės metu galingiausių pasaulio valstybių lyderiai kartu bando spręsti krizės įveikimo kla darbo tikslas: įvertinti ekonominės krizės įtaką anglijos ekonominiam ir socialiniam gyvenimui bei šalies vyriausybės numatytas priemones, darbe susipažinsime su anglija bei jos ekonominiais rodikliais, taip pat analizuosime svaprieš į teritoriją atsikeliant anglų gentims, teritorija buvo keliskart užkariauta. 55 m. Pr. M. E. Šalis buvo užgrobta julijaus cezario, kitame šimtmetyje ją užkariavo imperatorius klaudijus. Tuo metu teritorija buvo apgyvendinta keltų genčių – britų.

  • Vadyba Kursiniai darbai
  • 2011 m.
  • Agne
  • 21 puslapis (4177 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vadybos kursiniai darbai
  • Microsoft Word 210 KB
  • Ekonominė krizė anglijoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Ekonominė krizė anglijoje. (2011 m. Balandžio 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/ekonomine-krize-anglijoje.html Peržiūrėta 2017 m. Balandžio 29 d. 10:42