Elektriniai matavimai


Varzos matavimas ommetru. Elektriniu matavimu metodai ir priemones. Elektriniai matavimai referatas. Elektriniai matavimai ir standartizavimas. Varzu matavimas ommetru. Varžų elektroniniai matavimai. Elektriniai tacheometrai referatas. Elektriniu matavimu namu darbai. Elektriniu matavimu darbas. Elektrinių matavimų prietaisai.

Elektrotechnikos konspektas. Elektriniai matavimai. Svarbiausios elektrinių matavimų sąvokos, metodai ir priemonės. Ypatumai ir metodai. Matavimo metodai. Matavimo priemonės. Matavimo paklaidos ir prietaisų charakteristikos. Matavimo paklaidos. Prietaiso tikslumo klasė. Prietaisų charakteristikos ir ženklai skalėse. Bendrieji mazgai ir elementai. Srovės ir įtampos matavimas. Įtampos matavimas. Galios ir energijos matavimai. Voltmetras; vienfazės grandinės galios matavimas. Energijos matavimas. Elektrinių parametrų matavimas. Varžos matavimas ommetru. Varžos matavimas megommetru.

Elektriniai matavimai. (2013 m. Balandžio 19 d.). http://www.mokslobaze.lt/elektriniai-matavimai.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 15 d. 10:34