Elektroninė valdžia valstybiniame studijų fonde


Viešojo administravimo savarankiškas darbas. Įvadas. Elektroninė valdžia valstybiniame studijų fonde. Valstybinio studijų fondo teikiamos paslaugos elektroninėje erdvėje. Valstybinio studijų fondo teikiamų paslaugų per elektronine valdžią efektyvumas. Išvados. Literatūra.


Valstybis studijų fondas elektroniniu būdų gali teikti nevisas paslaugas, tik tas finansines, kuriom užtenka, kad asmuo nuotoliniu būdu patvirtintų savo asmens tapatybę, ir prisijungęs į Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacinė sistemą užpildytų tam tikras paraiškų formas. Ir tik tam tikrais atvejais asmeniui reikia atsiusti paštu ar nunešus į VSF būstinę pateikti kai kuriuos dokumentus, faktui patvirtinti.

Išnagrinėjus Valstybinio studijų fondo teikiamų paslaugų per elektronines sistemas efektyvumą, kaip kokius lygmenis institucija tūrėtų technologijų pagalba teikti savo paslaugas asmenims, kurie galėtų jomis naudotis „vieno langelio“ principu nuotoliniu būdu, galima daryti prielaida, kad Fondas yra įvykdęs visus punktus (lygmenis), kad būtų pasiektas viešųjų paslaugų perkėlimas į internetą.

Elektroninė valdžia valstybiniame studijų fonde. (2014 m. Gegužės 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/elektronine-valdzia-valstybiniame-studiju-fonde.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 15 d. 02:54