Elektros sąnaudų skaičiavimas


Fizikos laboratorinis darbas. Elektros energijos sąnaudų skaičiavimas namuose. Darbo tikslai. Nustatyti suvartotos elektros energijos kiekį. Apskaičiuoti suvartotos elektros energijos kainą. Darbo eiga. Parašyti, kada žiūrimi skaitiklio rodmenys. Duomenis surašyti į lentelę. Nubraižyti diagramą. Grafiko analizė. Pakomentuoti dienas, kai elektros energijos buvo suvartota daugiausiai, mažiausiai. Parašyti 3 būdus, kaip būtų galima taupyti. Apskaičiuoti suvartotos elektros energijos kainą. Parašyti išvadą. Išvada.


Elektros energijos buvo suvartota mažiausiai 3 dieną, nes buvome išvykę ir elektrą naudojome tik ryte. Daugiausiai buvo sunaudota 10 dieną, nes buvo daug žmonių, įjungta daug elektros prietaisų.

Išvada. Sutaupyti elektros energijos sutaupyti, turbūt, nelabai būtų galima, nes naudojame LED lemputes ir yra daug kompiuterių ir kitų elektros prietaisų. Esame gana išlaidūs, nes galėtume išsiversti r be kai kurių elektros prietaisų.

Elektros sąnaudų skaičiavimas. (2014 m. Gegužės 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/elektros-sanaudu-skaiciavimas.html Peržiūrėta 2017 m. Balandžio 24 d. 02:44