Elektros tinklų ekonominis įvertinimas


Elektrotechnikos kursinis darbas. Elektros tinklų ekonominis įvertinimas. Verslo ekonomikos kursinis darbas. Įvadas. Teorinė dalis. Tiriamoji dalis. Elektros tinklo pristatymas. Įrengimų ir medžiagų žiniaraštis. Montavimo darbų sąnaudos. Elektros įrengimų sąmata. Lokalinė elektros įrenginių montavimo darbų sąmata. Metinės energetinės sistemos eksploatacijos išlaidos. Ekonominiai ir eksploataciniai projekto rodikliai. Išvados. Informacijos šaltinių sarašas.


Temos aktualumas Nei viena įmonė negali išgyventi be elektros energijos. Esami elektros įrenginiai ir elektros tinklai yra nusidevėję ir neatitinkantis dabartinių reikalavimų. Šiuo metu eksploatuojami seni šviestuvai su netaupiai elektros energiją vartojačiomis kaitrinėmis ir liuminescensinėmis apšvietimo lempomis bus keičiami į naujus šviestuvus su ekonomiškesnėmis lempomis ir elektroniniais paleidimo įrenginiais. Esamą dvilaidę elektros skirstymo sistemą pakeičiant į elektros energijos tiekimo sistemą su įžeminimu. Taip pat atnaujinami elektros skirstymo skydai su automatiniais jungiklais.

Elektros tinklų ekonominis įvertinimas. (2013 m. Birželio 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/elektros-tinklu-ekonominis-ivertinimas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 17 d. 16:05