Ergonomikos teorija


Ergonomikos skaidrės.

E r g o n o m i k a. 1. Ergonomikos samprata. Ką tyrinėja ergonomikos mokslas? Ergonomikos sričiai priklauso tokios temos. Fizinė ergonomika. Pažinimo ergonomika. Socialinė arba organizacinė ergonomika. Istorinė apžvalga. E r g o n o m i k a. E r g o n o m i k o s principai. Ar ergonomiška darbo aplinka??? E r. E r g o n o m i k o s principai. Dešimt fizinių principų. 1. Viskas turi būti lengvai pasiekiama. Dešimt fizinių principų. 2. Darbui svarbu pasirinkti tinkamą aukštį. Dešimt fizinių principų. 9. Sudaryti galimybę judėti ir keisti kūno padėtį. Dešimt fizinių principų. 3. Kūno padėtis dirbant turi būti patogi. E r g o n o m i k a. Ar ergonomiška darbo aplinka??? Dešimt fizinių principų. 4. Būtina sumažinti per didelę naudojamą jėgą. Dešimt fizinių principų. 5. Siekti mažinti nuovargį. Dešimt fizinių principų. 6. Mažinti nebūtina kartojimąsi. Dešimt fizinių principų. 7. Šalinti kliūtis, darbo aplinka turi būti erdvi. Dešimt fizinių principų. 8. Mažinti tiesioginę sąlyčio įtampą. Dešimt fizinių principų. 9. Sudaryti galimybę judėti ir keisti kūno padėtį. Dešimt fizinių principų. 10. Palaikyti jaukią aplinką. E r g o n o m i k a. Ergonomika. E r g o n o m i k a. Ergonomika. E r g o n o m i k a. Ergonomika. E r g o n o m i k a. Ergonomika. E r g o n o m i k a.


E r g o n o m i k a1. Ergonomikos samprata.

Taisyklingo darbo atlikimo dėsnius; Žmogui tinkamos darbo aplinkos sukūrimą.

Taisyklinga laikysena darbo metu, teisingi judesiai, tinkamai įrengta darbo vieta, komfortabilus įrengimų valdymas, patogus darbo vietos prietaisų išdėstymas, Žmogaus emocinė būsena darbo vietoje.

E r g o n o m i k o s principaiŽmogaus veiksnys 1) žmonės skirtingi.

E r g o n o m i k o s principai Žmogaus veiksnys žmonių reakcija nuspėjama.

Elektros jungiklio padėtys. Kai įprastoje situacijoje signalas yra neįprastas, dažniau pasitaiko klaidų.

E r g o n o m i k o s principaiŽmogaus veiksnys klysti - žmogiška.

Vilniaus geležinkelio mazgo automatinio valdymo pultas Esant geram ergonominiam sprendimui net dirbant prie sudėtingų valdymo pultų klaidų pasitaiko mažiau.

 • Ergonomika Skaidrės
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Justina
 • 59 puslapiai (1428 žodžiai)
 • Universitetas
 • Ergonomikos skaidrės
 • MS PowerPoint 3753 KB
 • Ergonomikos teorija
  10 - 2 balsai (-ų)
Ergonomikos teorija. (2016 m. Gegužės 19 d.). http://www.mokslobaze.lt/ergonomikos-teorija.html Peržiūrėta 2017 m. Kovo 30 d. 14:02