Europos socialines chartijos atspindys lr darbo kodekse


Europos socialinė chartija. Europos darbo kodeksas. Europos socialin4s chartijos atspindys lr darbo kodekse. Socialine chartija. Darbo kodekso referatai. Nemokami referatai chartija. Europos sajungos socialinis kodeksas. Lietuvos respublikos darbo kodeksas. reikšmė. Europos socialinė chartija referatas. Europos socialinė chartija ataskaitos.

Sociologijos referatas. Įvadas. Europos socialinė chartija. Bendrieji europos socialinės chartijos principai. Europos socialinės chartijos nuostatai. Lietuvos respublikos darbo kodeksas. Lietuvos respublikos darbo kodekso reikšmė ir principai. Europos socialinės chartijos atspindys lietuvos respublikos darbo kodekse. Išvados. Literatūra


Mano rašto darbo tikslas yra parodyti Europos socialinės chartijos atspindį Lietuvos Respublikos darbo kodekse. Įvertinti Europos socialinės chartijos nuostatas ir kaip jos įgyvendinamos Lietuvoje.

Vyriausybės, šios sutarties signatarės, būdamos Europos Tarybos narės, atsižvelgdamos į tai, kad Europos Tarybos tikslas yra siekti didesnės savo narių vienybės, kad būtų apsaugoti ir įgyvendinti idealai ir principai, kurie yra jų bendras turtas, taip pat prisidėti prie jų ekonominės ir socialinės pažangos, ypač išsaugant ir toliau įgyvendinant žmogaus teises ir pagridines laisves. Atsižvelgdamos į tai, kad Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijoje, pasirašytoje 1950 m. lapkričio 4 dieną Romoje ir jos papildomame Protokole, pasirašytame 1952 metų kovo 20 dieną Paryžiuje, valstybės, Europos Tarybos narės, susitarė garantuoti savo tautoms pilietines ir politines teises ir laisves, apibrėžtas šiuose dokumentuose. Būdamos įsitikinusios, kad naudojimas socialinėmis teisėmis turi būti garantuotas be jokio diskriminavimo dėl tokių požymių, kaip rasė, odos spalva, lytis, religija, politiniai įsitikinimai, nacionalinė priklausomybė arba socialinė kilmė. Tvirtai pasiryžusios kartu imtis visų reikiamų priemonių, kad būtų pakeltas gyvenimo lygis ir garantuota socialinė gerovė tiek miesto, tiek kaimo gyventojams.

  • Sociologija Referatai
  • 2012 m.
  • Simona
  • 10 puslapių (1760 žodžių)
  • Sociologijos referatai
  • Microsoft Word 16 KB
  • Europos socialines chartijos atspindys lr darbo kodekse
    10 - 1 balsai (-ų)
Europos socialines chartijos atspindys lr darbo kodekse. (2012 m. Balandžio 30 d.). http://www.mokslobaze.lt/europos-socialines-chartijos-atspindys-lr-darbo-kodekse.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 14 d. 04:45