Fanų klubai kaip patologija charakterizavimo pasekmės


Psichologijos savarankiškas darbas. Charakterizuojant faną – aistruolį. Mėgėjai kaip fanai. Socialinis fanystės įvaizdis. Fanystė kaip psichologinė kompensacija. Asmenybės ar grupės. Klausimai diskusijai.


Aistruolius, atkakliai charakterizuotus kaip "jie", gali atskirti nuo "žmonių kaip mes" (studentai, profesoriai ir socialiniai kritikai) taip pat nuo (labiau gerbiamų) globėjų ar mėgėjų ar kolekcijonuotųjų . Bet šitie garbingi socialiniai tipai galėjo taip pat būti apibrėžti kaip "aistruoliai", tame jie rodo susidomėjimą, meilumą ir prieraišumą, ypatingai žymiems asmenims, ar aspektams, jų pasirinktam laukui.

Bet įpročiai ir praktika, sako, mokslo žmonių ir kritikų nelaiko aistruoliais, ir nėra manoma, kad jie yra potencialiai nukrypę nuo normos ar pavojingi. Kodėl? Anot autorės tvirtinimo fanystės charakterizavimas kaip patologija tvirtinasi, palaiko, ir pateisina elitinius ir nepagarbius tikėjimus apie mūsų bendrą gyvenimą.

Fanų klubai kaip patologija charakterizavimo pasekmės. (2013 m. Spalio 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/fanu-klubai-kaip-patologija-charakterizavimo-pasekmes.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 17 d. 12:06