Faustas rašinys


Rasinys apie fausta. Fausto rasinys. Rasinys faustas. Rašynys apie fausta. Pastraipa apie fausta. Švietimo epocha rasinys. Rašinis apie fausta. Rasiniai apie fausta. Rasinys fausto tema. Rasiniai faustas.

Lietuvių rašinys. Getė rašinys apie Faustą. Faustas - mokslininkas.


Švietimo epocha Europoje ir Šiaurės Amerikoje sulaukė daug susidomėjimo iš visuomenės. Šio sajūdūžio atstovai buvo vadinami švietėjais - jie išreiškė trečiojo luomo siekius. Vienas iš šios epochos bruožų buvo domėjimasis visuomenės problemomis, kitas kosmopolitizmas teorija, teigianti, kad žmogaus tėvynė yra visas pasaulis, o tautiniai skirtumai nereikšmingi. Tai pat šviesti save kaip asmenybe, savikritiškai mastyti. Prancūzas Johanas Vlofgangas Gėtė tragedijoje ''Faustas'', aprašė pagrindinį personažą Faustą – mokslininka kuris nors ir teise, teologija, filosofija, medicina studijavo, buvo daktaras ir Magistras bet jis vistiek nebuvo patenkintas savo gyvenimo pasiekimais.

Faustas rašinys. (2013 m. Vasario 24 d.). http://www.mokslobaze.lt/faustas-rasinys.html Peržiūrėta 2016 m. Gruodžio 03 d. 00:17