Feromagnetikų histerezės reiškinio tyrimas laboratorinis darbas


Fizikos laboratorinis darbas. Feromagnetikų histerezės reiškinio tyrimas. Eksperimento teorinis pagrindimas. Darbo priemonės. Eksperimentinis stendas. Pasiruošimas darbui.


Spragtelti opcija „Display“ (ji atsirado po kanalų suderinimo). Nusistatyti X ašį (X-axis) į srovę (IA1), o Y ašį (Y-axis) į magnetinį srautą (Ф). Spragtelti „Display Measurin Parameters“.

Lange „Measurin Parameters“ paringti „Automatic Recording“. Nusistatyti matavimo intervalą „Meas. Interv.“ lygu 100ms. Nusistatyti varnelę „Trigger“ eilutėje. Uždaryti langą „Settings“, o langą „Measurin Parameters“ palikti.

Programa „CASSY Lab“ buvo braižoma histerizės kilpos prie 1V ir 1,5V . Šiuo bandymu metu buvo išmatuota magnetinės indukcijos priklausomybę nuo magnetinio lauko stiprumo. Bandymas parodė, kad prie 1V-platesnės , o prie 1,5V įtampos kilpos yra siauresnės. Grafikas buvo atkurtas naudojantis gautais duomenimis ir OriginPro8 programa.

Feromagnetikų histerezės reiškinio tyrimas laboratorinis darbas. (2015 m. Gruodžio 01 d.). http://www.mokslobaze.lt/feromagnetiku-histerezes-reiskinio-tyrimas-laboratorinis-darbas.html Peržiūrėta 2017 m. Vasario 20 d. 03:46