Finansinė analizė skaidrės UAB Pirčiupių Užeiga


Finansų skaidrės. Įvadas. Darbo tikslai ir uždaviniai. Uab „Pirčiupių Užeiga“. Įmonės valdymo organizacinė struktūra. Investavimas. Finansų planavimas. Uab „Pirčiupių Užeiga“ finansinės analizės šaltiniai. Sąnaudų lygio rodikliai. Ilgalaikio ir trumpalaikio mokumo analizė. mokumų kaita (%). Įmonės veiklos prognozavimas. Išvados.


Kalbant apie investicijas, ši įmonė investuoja tik į savo veiklą ir darbuotojus. Tik darbuotojai padeda vystyti veiklą, pasiekti norimų rezultatų. Juk investavimas – tai turimo turto (finansinio (pinigų) ar kitokio) „įdarbinimas“ tikintis pelno. Planuodami ir prognozuodami vadovai gali padėti būsimųjų laimėjimų pamatus ir išvengti nereikalingos rizikos, tikintis, kas sėkmė bus palanki avantiūristams. UAB „Pirčiupių Užeiga“ direktorius kiekvienais metais realių finansinių planavimų neatlieka, kadangi tai smulki verslo įmonė, jam puikiai pavyksta suplanuoti veiklą keliems metams, o jų bėgyje atlieka tobulinimo darbus.

Vertikalioji ir horizontalioji balanso analizė. turto ir įsipareigojimų kaita.

Tiek horizontalioji, tiek vertikalioji balanso analizė parodė,kad įmonės padėtis yra labai palanki: didėjo nuosavas kapitalas, mažėjo ilgalaikiai įsipareigojimai, kas parodo, kad įmonė yra vis labiau finansuojama iš nuosavo kapitalo. Taip pat nedidėjo trumpalaikiai įsipareigojimai. 2011-2013 metais nuosavas kapitalas sudarė vis didesnę dalį visų įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo. Įmonė šiuo periodu vis mažiau turėjo įsiskolinimų, kadangi sugebėjo laiku atsiskaityti su tiekėjais ir kitais skolintojais. Pelno (nuostolio) ataskaitos horizontalioji ir vertikalioji analizės parodo, kad įmonė veikė pelningai: buvo uždirbta vis daugiau bendrojo pelno: didėjo pardavimo pajamos, tuo tarpu pardavimo savikaina didėjo, tik mažais tempais.

  • Finansai Skaidrės
  • 2014 m.
  • Markeviciute
  • 20 puslapių (754 žodžiai)
  • Universitetas
  • Finansų skaidrės
  • MS PowerPoint 3409 KB
  • Finansinė analizė skaidrės UAB Pirčiupių Užeiga
    10 - 3 balsai (-ų)
Finansinė analizė skaidrės UAB Pirčiupių Užeiga. (2014 m. Lapkričio 16 d.). http://www.mokslobaze.lt/finansine-analize-skaidres-uab-pirciupiu-uzeiga.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 18 d. 20:43