Fotografijos brandos egzamino kūrybinis darbas


Fotografijos diplominis darbas. Fotografijos egzaminas aprasas. Meninis nuotraukos aprasymas. Fotografijas darbo aprasymas. Menines nuotraukos aprašymas. Dailes egzamino aprasymas apie fotografijas. Fotografijos egzaminas zanrai. Fotografo darbo aprasymas.

Fotografijos savarankiškas darbas. Įvadas. Temos pasirinkimas, kūrybinė idėja ir sumanymas. Kūrybinio darbo tikslai ir uždaviniai. Meninės veiklos paieškos ir idėjos įgyvendinimo budai. Darbo rengimo etapai. Kontekstinės informacijos ir aprašo medžiagos rinkimas. Profesionalių fotomenininkų kūrybos analizė. Atrinkta serija autorinių fotografijų pasirinkta tema. Vaizdinės raiškos priemonės, žanras, stilius. Fotografijų serijos kultūrinis ir socialinis kontekstas. Estetinės fotografijų savybės, jų meninės raiškos ypatumai. Kūrybos rezultatų analizė ir išvados. Literatūros ir šaltinių sąrašas. Priedai.


Fotografas turi laikytis takto, meninio skonio ir saiko panaudojant meninės išraiškos priemones. Perkrovus įvairiomis bereikalingomis detalėmis kadrą,pasunkėja turinio, minties suvokimas.

2. Į nuotrauką mes žiūrime kaip į vieningą, užbaigtą meninį kūrinį. Vienovės įspūdis atsiranda: pilnai atskleidus temą vienoje nuotraukoje, galutinai sutvarkius kadro linijinį, šviesinį ir toninį piešinį.

Fotografijos brandos egzamino kūrybinis darbas. (2013 m. Lapkričio 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/fotografijos-brandos-egzamino-kurybinis-darbas.html Peržiūrėta 2017 m. Balandžio 25 d. 07:56