Funkcinis projektavimas


Objektiškai orientuotas projektavimas. "objektiškai orientuotas projektavimas". Duomenų srautų diagramos metodas. Duomenu srautu diagramos. Is projektavimo lygiai funkcinis. Tiesioginis projektavimas diagramos. Duomenu srautos diagramos.

Informatikos konspektas. Funkcinis projektavimas. Duomenų srauto diagramos. Apvalių kampų stačiakampiai. Stačiakampiai. Apskritimai. Rodyklės. Raktiniai žodżiai 'and' ir 'or'. Funkcinis projektavimas. Duomenų srautų diagramos. Struktūrinės diagramos. Struktūrinės diagramos gavimas. Pagrindinės išvados. Duomenų žodynai. Konkuruojančių sistemų projektavimas. Funkciškai orientuotas projektavimas yra programinės įrangos projektavimo būdas, kuriame projektavimas yra suskaidytas į sąveikaujančių modulių aibę, kurių kiekvienas turi aiškiai apibrėžtas funkcijas. Funkcijos yra lokalaus būvio, bet paskirstytos sistemos būsena yra centralizuota ir yra pasiekiama visoms funkcijoms.

Funkcinis projektavimas. (2011 m. Rugsėjo 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/funkcinis-projektavimas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 16 d. 05:40