Futbolo pramankšta


Kūno kultūros konspektas. Futbolo pramankšta. Krūvis. Krūvio kryptis. Koordinacinis sudėtingumas. Specializacija. Mažas. Pramankšta. Didelis. Specifinė. Turinys. Dozavimas. Metodiniai nurodymai. Rikiuotė. Bėgimas ratu, sukant abi rankas į priekį. Bėgimas nugara į priekį, sukant abi rankas atgal. Bėgimas ratu pristatomu žingsniu. Bėgimas ratu kryžiuojant kojas. Bėgimas ratu keliant aukštai kelius. Bėgimas ratu lenkiant kojas atgal. Išretėjimas puslankiu. Galvos sukimas ratu. Rankų tempimas į vieną ir kitą šoną. Liemens sukimas į vieną ir kitą pusę. Įtūpstai į priekį su dešine ir kaire koja. Įtūpstai į šonus su dešine ir kaire koja. Keturgalvio raumens tempimas. Čiurnos sukimas. Kamuolio stabdymas vidine pėdos dalimi ir perdavimas draugui. Kamuolio įvedimas keltimi išmetus kamuolį į viršų. Kamuolio įvedimas keltimi kamuoliui atsimušus į žemę. Atsipalaidavimo pratimas. Rikiuotė.


Išlaikyti lygsvarą, per kelį sulenktą koją pakelti už nugaros į viršų, rankomis paimti dešinės kojos pėdą ir ją šiek tiek traukti į viršų, po to taip pat su kita, išsilaikyti 10 s.

6 kartus sukame viena koją į abi puse, 6 kartus sukame kitą koją į abi puses.

Kiekvienas studentas stengiasi į išmestą į viršų kamuolį pataikyti keltimi ir taip padaryti perdavimą draugui.

Kiekvienas studentas stengiasi tik kamuoliui atsimušus į žemę padaryti perdavimą keltimi draugui.

Futbolo pramankšta. (2014 m. Spalio 14 d.). http://www.mokslobaze.lt/futbolo-pramanksta.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 18 d. 16:58