Gamybos triukšmas ir jo mažinimo būdai


Triuksmo mazinimo budai. Gamybinis triukšmas. Darbas triukšme. Triukšmo mažinimo priemonės. Triuksmo darbe testai. Testai triuksmo. Radonas skaidrės. Gamybos triukšmas ir jo mažinimo būdai laboratorinis darbas. Gamybine sauga ir triuksmas. Gamybos triuksmas ir jos mazinimo budai laboratorinis darbas.

Saugos laboratorinis darbas. Gamybos triukšmas ir jo mažinimo būdai. Susipažinti su gamybos triukšmu ir jo mažinimo būdais. Nustatyti kai kurių triukšmo mažinimo priemonių efektyvumą. Garsą izoliuojančio gaubto (nurodo dėstytojas) efektyvumo skaičiavimas. Atlikę laboratorinį darbą, susipažinome su gamybos triukšmu ir jo mažinimo būdais; Nustatėme gaubto efektyvumą, kečiant oktavas. Pastebėjome, kad gaubtui esant agregato garso slėgis mažesnis, nei be gaubto. Iš grafiko matome, kad kuo aukštesnis dažnis, tuo didesnis gaubto efektyvumas.


Išvados.

Gamybos triukšmas ir jo mažinimo būdai. (2010 m. Kovo 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/gamybos-triuksmas-ir-jo-mazinimo-budai.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 16 d. 17:00