Gaubtasėkliai vienskilčiai skaidrės


Vienskilciai augalai. Vienskilciai ir dviskilciai augalai. Skaidres apie medžius. Gaubtasekliu dauginimasis. Darzoviu skaidrės. Gaubtasėklių dviskilčių šeimos. Gaubtasekliai skaidres. Biologija skaidrės. Vienskilciai ir dviskilciai. Skaidres apie piktzoles.

Biologijos skaidrės. Gaubtasėkliai. Dviskilčiai gaubtasėkliai. Sėkla. Šaknis. Stiebas. Lapas. Žiedas. Dauginimasis. Dviskilčių klasė dar skirstoma.


Gaubtasėkliai yra dar vadinami magnolijūnais. Jie priklauso gaubtasėklių, induočių grupei, ir sudaro maždaug ¾ mūsų planetoje augančių augalų rūšių. Tarp gaubtasėklių yra ir medžių, ir krūmų, ir žolinių (vienmečių, dvimečių ir daugiamečių) augalų. Gaubtasėkliai yra bene geriausiai prisitaikę augti, daugintis ir plisti įvairioje aplinkoje.

Kryžmažiedžiams priskiriama - vienmečiai, dvimečiai ir daugiamečiai augalai; jų atstovai : daržovės, pašariniai augalai (ropinis kopūstas), prieskoniniai augalai (krienas), vaistiniai augalai (rapsas,garstyčia). Jų tarpe yra daug piktžolių: pikulės,svėrės. Graižažiedžių šeimai priskiriama žoliniai augalai, o iš kultūrinių augalų paminėtinos saulėgrąžos, iš piktžolių - usnys ir bekvapės ramunės.

  • Biologija Skaidrės
  • 2012 m.
  • 14 puslapių
  • Biologijos skaidrės
  • MS PowerPoint 1117 KB
  • Gaubtasėkliai vienskilčiai skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Gaubtasėkliai vienskilčiai skaidrės. (2012 m. Balandžio 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/gaubtasekliai-vienskilciai-skaidres.html Peržiūrėta 2016 m. Gruodžio 11 d. 10:06