Geležinkelio vagonų savybių ir ypatumų vertinimas


Universalusis pusvagonis su iskrovimo angomis ir galinemis durimis. Pusvagonis tai. Pusvagoniu iskrovimas.

Transporto referatas. Ivadas. Universalusis pusvagonis be iškrovimo angų. Ir galinių durų. Pusvagonio be papildomo angų ir galinių durų pagrindiniai ypatumai galimi vežamieji kroviniai. Universalusis pusvagonis be iškrovimo angų. Ir galinių durų pakrovos ir iškrovos būdai bei vamzdžiu pakrovimo analizavimas. Palyginti universalaus pusvagonio be iškrovimo angų ir galinių durų savybes ir ypatumus su universaliuoju pusvagoniu su iškrovimo angomis ir galinėmis durimis. Analizuojamu pusvagonio ypatumai. Analizuojamu pusvagoniu tipų vežamieji kroviniai. Techninė pusvagonio charakteristika. Pagrindiniai nurodytojo pusvagonio techniniai sandaros elementai. Išvados. Literatūra.


Vagonu vadinamas geležinkelio riedmuo keleiviams arba kroviniams gabenti. Pagal paskirtį vagonai būna keleiviniai ir prekiniai. Nuo to priklauso vagonų konstrukcija ir techninės charakteristikos. Keleiviniais vagonais vežami keleiviai, jų bagažas ir paštas. Keleivinių vagonų pagrindu įrengiami restorano vagonai ir specialieji vagonai: tranybiniai vagonai, laboratorijos, klubai, seifai, skalbyklos, šarvuoti vagonai. Keleiviniai vagonai būna tolimojo ir priemestinio susisiekimo. Tolimojo susisiekimo vagonai skirstomi į minkštuosius ir kietuosius, o pagal interjiero planavimą- į kupinius ir ne kupinius. Prekiniai vagonai pagal paskirtį skirstomi į specialiuosius ir universaliuosius. Specialieji vagonai – tai dengtieji vagonai gyvuliams vežti, vagonai automobiliams, metalo konstrukcijoms, dengtieji biraliniai vagonai cementui, grūdams gabenti, atvirieji biraliniai vagonai anglims vežti, platformos statybinėms konstrukcijoms, karinei, statybos ar žemės ūkio technikai, miško medžiagai, konteineriams gabenti. Universalieji vagonai – tai dengtieji vagonai su durimis šoninėse sienose ir pakrovimo angomis stoge, pusvagoniai su iškrovimo angomis grindyse ir durimis sienose, platformos su visu grindų perimetru išdėstytais atverčiamaisiais bortais, įvairios paskirties cisternos, izoterminiai vagonai.

  • Transportas Referatai
  • 2014 m.
  • Wozo
  • 15 puslapių (1568 žodžiai)
  • Kolegija
  • Transporto referatai
  • Microsoft Word 932 KB
  • Geležinkelio vagonų savybių ir ypatumų vertinimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Geležinkelio vagonų savybių ir ypatumų vertinimas. (2014 m. Sausio 04 d.). http://www.mokslobaze.lt/gelezinkelio-vagonu-savybiu-ir-ypatumu-vertinimas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 14 d. 00:49