Geologija laboratorinis 2 ktu Uolienas sudarantys mineralai


Geologijos laboratorinis darbas. Uolienas sudarantys mineralai. Darbo tikslas 1) susipažinti su pagrindiniais, labiausiai paplitusiais mineralais, iš kurių susidaro uomienos. ) makroskopiškai (vizualiai) ištirti pateiktų mineral pavyzdžius ir juos atpažinti nustatyti jų pavadinimus ir kilmę. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados laboratorinio darbo metu išmokome nustatyme uolienas sudarančių mineralų kietuma pagal palyginamają Moso skalę. Ir pagal kietumą nustatyti mineralo pavadinimą. Sie mineralai randami Selenitas- dazniausiai jis randamas dideliais klodais, paprastai susikristalizaves del labai druskingo vandens. Piritas- sis mineralas randamas ivairiose uolienose, jis susidaro tiek metamorfinese, tiek nuosedinese uolienose. Literatūra.


Aparatūra ir darbo metodas. Studentui duodama dėžutė su penkių mineralų pavyzdžiais ( jų skaičius gali būti ir kitoks). Remdamaisi pirmo darbo aprašymu studentas privalalo atpažinti juos, nustatyti jų pavadinimą ir klasę pagal 2 lentelę kuri yra pateikiama labaratorinio darbo aprašyme. Taip pat kietumui nustatyti (pagal palyginamąją moso skalę) buvo naudojamas stiklo plokstelė, savaržėle, bei druskos rūgšties tirplas, norin nustatyti bruožo spalva buvo naudojamas nepoliruotas porcialianas. Darbo rezultatai surašomi į 1 lentelę.

Geologija laboratorinis 2 ktu Uolienas sudarantys mineralai. (2014 m. Gegužės 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/geologija-laboratorinis-2-ktu-uolienas-sudarantys-mineralai.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 15 d. 06:42