Gimdymas namuose už ir prieš


Sociologijos kursinis darbas. Įvadas. Gimdymas namuose: už ar prieš. Pirmosios ligoninės pasaulyje ir lietuvoje. Gimdymas. Gimdymo nereikia bijoti. Poreikis gimdyti namuose. Gimdymas namuose protinga ar neatsakinga. Medikai nepataria gimdyti namuose. Nerizikuokime gimdyti namuose. Gimdymo namuose už ar prieš tyrimų rezultatų analizė. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedas.


Tokiu atveju būsima mama gali kreiptis į privačias klinikas, kur jai bus pildomi visi norai ir sudaromos geidžiamos sąlygos. Daugelis moterų nori gimdyti su nuskausminimu, tačiau ir čia gydytojai pataria gimdyti kuo galima natūraliau. Daugelis paprasčiausiai labai bijo, ypač jai tai būna pirmasis gimdymas. Tai yra natūralus procesas, kol vaikelis ateina į pasaulį. Pagalvojus apie senovę mūsų prosenelės neturėjo jokių nuskausminamųjų vaistų ir gimdė natūraliai. Šiame kursiniame darbe aprašysiu gimdymą. Žmonių nėščiųjų mamyčių nuomonę apie gimdymą namuose, taipogi gydytojų nuomonę apie nėščiųjų apsisprendimą gimdyti namuose.

Darbo tikslas: Išsiaiškinti Lietuvos žmonių požiūrį į gimdymą namuose, ar gimdymą įstaigoje

Darbo uždaviniai:

1. Atskleisti gimdymo namuose privalumus ir trūkumus

2. Išsiaiškinti ką mano moterys apie gimdymą namuose

3. Išsiaiškinti gimdymo namuose nelaimingas pasekmes

4. Kodėl medikai nepatiria gimdyti namuose

Gimdymas namuose už ir prieš. (2013 m. Kovo 25 d.). http://www.mokslobaze.lt/gimdymas-namuose-uz-ir-pries.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 25 d. 02:10