Gimdymo istorija normalus gimdymas


Medicinos savarankiškas darbas. Gimdymo istorija. Anamnezė. Nėščiosios gimdyvės tyrimas. Objektyvus tyrimas. Gimdymo tyrimas. Gimdymo eiga. Įvadas. Gimdymo laikotarpiai. Išvados. Literatūra.


Taigi, normalaus gimdymo metu svarbiausia dvasiškai palaikyti gimdyvę; stebėti moters, vaisiaus, tik ką gimusio naujagimio būklę, laiku pastebėti kylančius sunkumus; atlikti tik minimalias procedūras, tokias kaip amniotomija ar epiziotomija; kilus problemų, konsultuotis su kolegomis, jeigu nėra sąlygų vietoje, gimdyvę būtina siųsti į tą gimdymo priežiūros įstaigą, kurioje gali suteikti kvalifikuotą pagalbą. Gimdymas yra normalus, fiziologinis procesas, kuris daugeliui moterų baigiasi sėkmingai, tačiau gimdymo komplikacijų gali rastis labai greitai ir nelauktai. Pageidautina, kad gimdymo priežiūros planas būtų sudarytas iš anksto ir aptartas su gimdyve. Kad gimdymas būtų sėkmingas, labai svarbu aplinka, kurioje jis vyksta, ir artimųjų bei teikiančiųjų gimdymo pagalbą palaikymas.

Gimdymo istorija normalus gimdymas. (2013 m. Rugsėjo 23 d.). http://www.mokslobaze.lt/gimdymo-istorija-normalus-gimdymas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 17 d. 12:14