Gyvenamosios vietos ekosistemų analizė


Ekologijos savarankiškas darbas. Įvadas. Geografinė padėtis. Pirmoji ekosistema – gyvenamoji vieta. Antroji ekosistema – Varduvos tvenkinys. Varduvos tvenkinio gyvūnai. Varduvos tvenkinio augalai. Trečioje ekosistema – Daubarių piliakalnis. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.


Taigi, ištyręs šias tris ekosistemas sužinojau, jog kiekvienoje ekosistemoje gyvena skirtingi gyvūnai bei auga skirtingų tipų augalai. Kiekviena gyvūnų ar augalų rūšis yra prisitaikiusi prie tam tikrų gamtinių sąlygų ir šitaip pasiskirsčiusios ekosistemose. Taip pat pasidomėjau ir ekologinėmis problemomis šiose savo nagrinėtose ekosistemose bei aptinkamų ekologinių problemų sprendimo būdus. Problemas ne tik įmanoma, bet ir būtina spręsti norint matyti švarią, gražią aplinką. Reikia saugoti ir branginti tai, ką turime šiuo metu ir stengti tai išlaikyti ar net padaryti dar gražesne, bei palikti ateinančioms kartoms.

Gyvenamosios vietos ekosistemų analizė. (2013 m. Spalio 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/gyvenamosios-vietos-ekosistemu-analize.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 24 d. 13:20