Hamleto monologo „Būti ar nebūti“ analizė


Hamletas masto mirti ar gyventi. Ka reiskia hamleto buti ar nebuti. Hamleto monologas buti ar. Hamletas buti ar nebuti analize. But ar nebūti analize. Kodel hamletas nedrista pasirinkti mirties. Svarsto klausima buti ar nebuti. Hamletas masto but ar nebut. Kokius klausimus kelia hamletas. Buti ar nebuti monologas anaize.

Lietuvių analizė. Hamleto monologo Būti ar nebūti “ analizė. Kokias pasirinkimo galimybes svarsto Hamletas? Savais žodžiais paaiškinkite , ką Hamletui reiškia būti “,.Gyventi. Kaip suprantame , kas yra Hamletą slegiantis likimas. Kokie vertės netekę idealai minimi šiame monologe. Kodėl Hamletas , gyvenimą suprasdamas kaip gniuždančią naštą , nedrįsta pasirinkti mirties. Aptarkite Hamleto savijautą. Ar keičiasi jo nuotaikos nuo monologo pradžios iki pabaigos? Pagrįskite.


Monologo pradžioje Hamleto nuotaika slogi, svyruojanti, nes mąsto, ar jam gyventi, ar mirti. Kyla daug klausimų, vidinių konfliktų, kuriems išsisprendus monologo pabaigoje, Hamleto nuotaika pasikeičia. Jis priima sprendimą, sunkesnį, bet garbingesnį kelią, gyventi, iškęsti visas negandas, bet pasiekti savo tikslą, atkeršyti Klaudijui ir kartu su juo į kapus nunešti visas ydas, girtuokliavimus, besaikius šventimus. Tad monologo pabaigoje Hamletas turi tvirtą nuomonę ir tikslą, kas suteikia pasitikėjimo savimi ir stabilią nuotaiką.

  • Lietuvių kalba Analizės
  • 2014 m.
  • Skaitytojas
  • 1 puslapis (454 žodžiai)
  • Lietuvių analizės
  • Microsoft Word 12 KB
  • Hamleto monologo „Būti ar nebūti“ analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Hamleto monologo „Būti ar nebūti“ analizė. (2014 m. Gruodžio 05 d.). http://www.mokslobaze.lt/hamleto-monologo-buti-ar-nebuti-analize.html Peržiūrėta 2017 m. Balandžio 26 d. 13:05