Hemingvėjus


Fiesta hemingvejus aprasymas. Hemingvejus fiesta aprasymas. Knyga fiesta aprasymas. Knygos fiesta aprasymas. Hemigvejus. fiesta aprasymas.

Lietuvių skaidrės. Ernestas Hemingvėjus. Ernestas Mileris Hemingvėjus (1899-1961). Biografija. Kūriniai.  „Fiesta“. Trumpas knygos aprašymas. Veikėjai. Kadras iš filmo. Kūrinio temos,problemos. Citatos. Kūrinio aktualumas.


„Fiesta“ pagrįstai laikomas vienu geriausių „prarastosios kartos“ kūriniu. Jis pasakoja apie žmones, manančius, jog „gyvenimas taip greitai bėga, o aš jo neišnaudoju“, ieškančius savęs ir savo vietos po saule, kuri, kad ir kaip žmonijos istorijoje keistųsi žmonės, kartos, laikai, papročiai ir vertybės, vis dar teka. Romanas kai kuriais aspektais yra aktualus ir šiomis dienomis, nes ir dabar yra daug žmonių, kurie yra nusivylę gyvenimu, neranda savo vietos pasaulyje, jaučiasi nelaimingi, bando savo nesėkmes ir nusivylimus skandinti alkoholyje, narkotikuose. 

Hemingvėjus. (2013 m. Lapkričio 26 d.). http://www.mokslobaze.lt/hemingvejus.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 12 d. 16:23