Ieties metimo technika


Kūno kultūros skaidrės. Ieties metimo technika. Ieties laikymas. Įsibėgėjimas. Ietis laikoma sulenkta per alkūnę ranka, o pirštais apglėpta apvija yra prie ausies. Įsibėgėjimo ilgis 20- 35 m. Jį galima padalinti į dvi dalis. Baigiamosios pastangos. Mokymo metodika. Išmokyti saugumo technikos reikalavimų.


Ieties laikymasLaikoma dviem būdais :1.Ietis paimama taip, kad rodomuoju pirštu būtu užkabintas apvijos kraštas.2.Ietis paimama taip, kad didžiuoju pirštu būtu užkabinamas apvijos kraštas, o rodomasis – laisvai liečia jos metalinę dalį.Ietis turi gulėti delne įstrižai.Metant ietį turi būti atpalaiduoti riešo ir dilbio raumenys, o išmetant ietį, reikia jai suteikti sukamąjį apie išilginę ašį judesį.

ĮsibėgėjimasIetis laikoma sulenkta per alkūnę ranka, o pirštais apglėpta apvija yra prie ausies.Bėgant ietį laikanti ranka gali koordinuotai judėti prmyn bei atgal pagal bėgimo ritmą.

Mokymo metodikaIšmokyti saugumo technikos reikalavimų.Išmokyti ieties metimo technikos.

Ieties metimo technika. (2014 m. Spalio 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/ieties-metimo-technika.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 11 d. 13:33