IĮ Arbata verslo planas


Ekonomikos verslo planas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai. Prekių aprašymas. Marketingas. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Prekyba. Prekybos proceso aprašymas. Patalpos. Tiekėjai. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė struktūra. Rizikos veiksniai. Finansai. Reikalingas kapitalas. Finansinės ataskaitos. Ekonominiai rodikliai. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.


Individuali įmonė „Arbata“ buvo įregistruota 2012 m. lapkričio 19 dieną Giedrės Giedraitienės vardu. Įmonė užsiims arbatos pardavimu. Verslu pradėti reikalingi 70000 Lt. Įmonės verslas bus orientuotas į vidutines pajamas gaunančius žmones ir tai pat į vyresnio amžiaus žmones.

Pagrindiniai įmonės tikslai yra gauti maksimalų pelną ir įsitvirtinti rinkoje. IĮ „Arbata“ pranašesnė už konkurentus dėl to, kad įmonė yra įsikūrusi centre ir ji prekiauja tik lietuviška produkcija.

Įmonėje dirbs didele patirtį turinti buhalterė Lina Liaugminienė. Ji baigusi Panevėžio kolegiją, buhalterinės apskaitos specialybę. Ji turi 10 metų patirties. Taip pat įmonė dirbs pardavėja Simona Juknienė. Pardavėjai bus pirma darbo vieta, bet mokykloje turėjo daug praktikos.

Prognozuojama kad įmonė pradės dirbti pelningai pardavusi 370 vnt. arbatos pakelių.

IĮ Arbata verslo planas. (2014 m. Lapkričio 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/ii-arbata-verslo-planas.html Peržiūrėta 2017 m. Vasario 20 d. 10:39