Imobilaizeriai


Technologijų referatas. Įvadas. Transponderio sandara. Imobilaizeris ,,elfas”. Crypto transponder. Blokavimo sistema ,,skybrake dd2“. Imobilaizerių pavyzdžiai. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.


Tai sistema prieš automobilių nuvarymą, įgalinanti elektroniniu būdu užblokuoti vienu metu keletą sistemų pvz. kuro padavimo ir uždegimo sistemas. Tai maždaug tas pats kaip ir automobilio apsaugos signalizacija, bet imobilaizeriai ir biometriniai prietaisai turi patikimesnes garantijas nuo intelektualaus įsilaužimo. Skirtingai nuo signalizacijų, kurios yra valdomos iš didesnio atstumo radijo ryšiu, imobilaizeriai dirba labai mažu atstumu nuo rakto iki užvedimo spynos, ko pasekoje neįmanoma nuskaityti darbinių dažnių su bet kokiais skaitytuvais. Biometrinio prietaiso pagalba, atsižvelgiant į rezultatus, žmogaus tapatybė patvirtinama arba ne, jam leidžiama arba draudžiama naudotis sistema.

Imobilaizeriai. (2014 m. Gruodžio 01 d.). http://www.mokslobaze.lt/imobilaizeriai.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 15 d. 04:48