Įmonės AB “Vilniaus degtinė” makroaplinkos ir mikroaplinkos analizė ir jų įtaka pajamoms bei pelningumui


Finansų bakalauro darbas. Santrauka lietuvių kalba. Santrauka užsienio kalba. Įvadas. Profesinių kompetencijų sąrašas. Makroaplinkos ir mikroaplinkos, pajamų. Bei pelningumo teoriniai aspektai Makroaplinka ir jos elementai. Mikroaplinka ir jos elementai. Pajamų samprata. Pelningumo teorinė analizė. Ab „Vilniaus degtinė“ įmonės makroaplinkos ir mikroaplinkos. Analizė, įtaka pajamoms bei pelningumui AB „Vilniaus degtinė“ charakteristika. AB „Vilniaus degtinė“ makroaplinkos analizė. AB „Vilniaus degtinė“ mikroaplinkos analizė. Makroaplinkos ir mikroaplinkos rodiklių įtaka. Pajamoms ir pelningumui Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.


Profesinio bakalauro baigiamojo darbo tikslas – atlikti įmonės AB ,,Vilniaus degtinė” makro ir mikro aplinkų analizę ir nustatyti jų įtaką įmonės pajamoms bei pelningumui.

Temos problema. Daug įmonių per mažai dėmėsio teikia savo makro bei mikro aplinkų analizei, pasekoje ko nukenčia įmonių veiklos rezultatai, ar net priveda jas prie žlugimo.

Profesinio bakalauro baigiamojo darbo objektas – įmonės pajamoms ir pelningumas.

Profesinio bakalauro baigiamojo darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti teorinę medžiagą apie makro bei mikro aplinkas, pajamas, pelningumą.

2.Ištirti įmonės „Vilniaus degtinė “ makroaplinką ir mikroaplinką.

3.Nustatytį, makro bei mikro aplinkos rodiklių įtaka įmonės pajamoms ir pelningumui, bei kurie iš jų turėjo didžiausią poveikį.

  • Finansai Bakalauro darbai
  • 2015 m.
  • Vilma
  • 58 puslapiai (13414 žodžių)
  • Universitetas
  • Finansų bakalauro darbai
  • Microsoft Word 385 KB
  • Įmonės AB “Vilniaus degtinė” makroaplinkos ir mikroaplinkos analizė ir jų įtaka pajamoms bei pelningumui
    10 - 10 balsai (-ų)
Įmonės AB “Vilniaus degtinė” makroaplinkos ir mikroaplinkos analizė ir jų įtaka pajamoms bei pelningumui. (2015 m. Sausio 16 d.). http://www.mokslobaze.lt/imones-ab-vilniaus-degtine-makroaplinkos-ir-mikroaplinkos-analize-ir-ju-itaka-pajamoms-bei-pelningumui.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 16 d. 01:48