Įmonės analizavimas Kavinė


Vadybos savarankiškas darbas. Kavinės analizė. Įmonės charakteristika. Įmonės strateginis planavimas. Įmonės organizavimas. Įmonės organizacijos kultūra. Įmonės vadovavimas. Įmonės kontrolė.


Įmonė buvo įkurta 2010 metais, Mažeikių mieste. Ši vieta pasirinkta todėl, nes tai senamiesčio centras, taip pat yra erdvi aikštelė pasistatyti lankytojams automobilius. Įmonė teikia maisto paslaugas, gamina įvairius patiekalus, kuriuos galima užsisakyti ir dar karštus pasiimti į namus. Taip pat teikia nuomos paslaugas banketams ir kitokioms šventėms.

Įmonės paslaugomis naudojasi vietinė rinka. Tai miesto bei rajono gyventojai, taip pat įvairios įstaigos. Per dvejus darbo metus įmonėje jau yra nuolatinių klientų sąrašas, bet kasdien jis ilgėja. Todėl kitais metais planuojama atidaryti dar vieną įmonę Plungėje.

Įmonėje dirba 9 darbuotojai. 3 padavėjos, kurios turi padavėjų kvalifikacijas. Taip pat 2 virėjos ir 2 vyr. vyrėjos su kvalifikacijomis. 1 buhalterė ir viena valytoja.

Įmonės analizavimas Kavinė. (2014 m. Kovo 09 d.). http://www.mokslobaze.lt/imones-analizavimas-kavine.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 12 d. 06:39