Indėliai ir rūšys


Finansų kursinis darbas. Įvadas. Ab seb banko indėliai ir jų rūšys. Terminuotieji indėliai. Terminuotas kaupiamasis indėlis. Kaupiamasis indėlis. Specialieji indėliai. Indėlio padėjimo tvarka. Indėlių draudimas. Draudimo suma. Teisė gauti draudimo išmoką. Indėlio draudimo nutraukimas. Išvados. Literatūros sąrašas.


2.Norint padėti indėlius AB SEB banke Santakos finansinių paslaugų centre, reikia turėti atidarytą banko sąskaitą, jei jos neturite bet kada galite atidaryti atvykę į AB SEB banką ar jo skyrių.

3.Visi padėti indėliai AB SEB banke yra apdrausti „ Indėlių ir investicijų draudimu“. Indėliai yra saugūs, kurie yra ne didesni kaip 100 000 eurų, t.y. 345 280 LT.

4.Sudarant indėlio sutartį būtina atkreipti dėmesį koks indėlis, kokiai sumai dedemas indėlis, kokia valiuta, kokia indėlio metinė palūkanų norma, kaip indėlininkas pageidauja atsiimti palūkanas ( kas mėnesį, terminui pasibaigus).

Indėliai ir rūšys. (2015 m. Sausio 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/indeliai-ir-rusys.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 18 d. 20:01