Individo įvaizdis darbo santykiuose


Komunikacijų kursinis darbas. Įvadas. Įvaizdžio svarba darbo santykiuose. Įvaizdžio kūrimas ir formavimasis. Įvaizdžio įtaka darbo santykiuose. Išvaizda ir kūno kalba darbo santykiuose. Išvaizda ir įvaizdis darbe. Kūno kalba ir įvaizdis. Tyrimas. Tyrimo metodologija. Tyrimo analizė ir rezultatai. Išvados. Bibliografinių nuorodų sąrašas. Priedai.


Kursiniame darbe analizuojamas individo įvaizdis darbo santykiuose. Akcentuojama, kaip formuojasi individo įvaizdis, pabrėžiami svarbiausi jo veiksniai bei sudedamosios dalys. Taip pat pabrėžiama, kaip savęs suvokimas yra susijęs su įvaizdžiu. Beto, analizuojama, kokia yra pirmojo įspūdžio svarba bei kaip tai yra susiję su įvaizdžiu. Pabrėžiama teigiamo įvaizdžio nauda bei pateikiami patarimai kaip įvaizdį tobulinti. Taip pat darbe labai akcentuojama išvaizda ir kūno kalba, kaip vieni iš svarbiausių elementų formuojant bei keičiant įvaizdį. Yra daug patarimų, kaip kūno kalbos bei išvaizdos dėka galima įvaizdį keisti, tobulinti. Darbe nagrinėjama, kaip įvaizdis lemia sėkmę karjeroje bei bendrai gyvenime. Taip pat atlikto tyrimo rezultatai išryškina įvaizdžio įtaką bandant parduoti prekę, svarbiausius išvaizdos ir pasiteikimo kriterijus formuojant įvaizdį bei darbuotojo įvaizdžio svarbą formuojant organizacijos įvaizdį. Kursinis darbas gali būti naudingas komunikacijos disciplinų studentams.

Individo įvaizdis darbo santykiuose. (2014 m. Lapkričio 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/individo-ivaizdis-darbo-santykiuose.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 25 d. 11:47