Individualaus darbo situacija


Sociologijos savarankiškas darbas. Situacijos pristatymas. Situacijos sprendimas. Įvertinimas. Planavimas. Tiesioginės praktikos veiksmai. Išvados.


1.SITUACIJOS PRISTATYMAS. Kaime gyveno septinių metų mergaitė, kurios tėvai išgėrinėjo ir niekur nedirbo. Mergaitė pradėjo eiti į mokyklą, tėvų nepriežiūra ja vis didėjo. Prasimanę kelis litus iškarto juos ir pragerdavo. Namuose nebuvo elektros, maisto produktų, jei ką ir valgė- tai tik mokykloje. Baigusi pradinę mokyklą mergaitė mokslus tesė gretimame kaime, vidurinėje mokykloje. Penktos klasės baigimas perkeliamas į internatinę mokyklą. Dėl vaiko nepriežiūros apribojamos tėvų teisės. Besimokydama internatinėje mokykloje mergaitė dešimtoje klasėje susilaukia kūdikio. Vaiko tėvas atsisako rūpintis ja ir vaiku. Taigi, mokykla lieka nebaigta, artimūjų neturi, savimi ir kūdikiu turi rūpintis pati.

Individualaus darbo situacija. (2015 m. Sausio 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/individualaus-darbo-situacija.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 21 d. 14:51