Individuali naujagimio vystymosi priežiūra ir vertinimo sistema


Medicinos referatas. Įvadas. Individuali naujagimio vystymosi priežiūra ir vertinimo sistema. Neigiamas poveikis naujagimiui. Nidcap tikslas. Nidcap metodai. Vėlyvieji rezultatai. Išvados. Naudota literatūra.


Dėl didelės pažangos naujagimių intensyviosios terapijos skyriuje, labai sumažėjo neišnešiotų naujagimių mirtingumas ir pagerėjo jų vystymąsis. Iššūkis, su kuriuo susiduria sveikatos priežiūros specialistai, kurie rūpinasi šiais kūdikiais turi ne tik užtikrinti kūdikių gyvenimo trukmę, bet ir optimizuoti jų vystymosi eigą ir rezultatus. Šiame darbe mes pakalbėsime apie Individualią naujagimio vystymosi priežiūros ir vertinimo sistemą (NIDCAP), kuri siūlo individualizuotą ir puoselėjantį požiūrį į kūdikių priežiūrą naujagimių intensyviosios terapijos skyriuje.

Taigi, šio mūsų darbo tikslas: Išsiaiškinti, kas yra Individuali naujagimio vystymosi priežiūra ir vertinimo sistema (NIDCAP).

Darbo uždaviniai:

Aptarti, kas sudaro individualią naujagimio vystymosi priežiūrą ir vertinimo sistemą.

Aprašyti, kas sukelia neigiama poveiki neišnešiotam naujagimiui.

Teoriškai išanalizuoti NIDCAP tikslus

Išsiaiškinti šios priežiūros metodus.

Aptarti vėlyvuosius rezultatus, kuriuos įtakoja Individuali naujagimio vystymosi priežiūros ir vertinimo sistema (NIDCAP).

  • Medicina Referatai
  • 2014 m.
  • Egidija
  • 12 puslapių (1331 žodis)
  • Medicinos referatai
  • Microsoft Word 21 KB
  • Individuali naujagimio vystymosi priežiūra ir vertinimo sistema
    10 - 4 balsai (-ų)
Individuali naujagimio vystymosi priežiūra ir vertinimo sistema. (2014 m. Liepos 01 d.). http://www.mokslobaze.lt/individuali-naujagimio-vystymosi-prieziura-ir-vertinimo-sistema.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 13 d. 15:06