Informacijos atvaizdavimas grafiniame pavidale


Informatikos laboratorinis darbas. Informacijos atvaizdavimas grafiniame pavidale.


1 Užduotis: Papildykite 3 laboratoriniam darbe atliktą užduotį su konvejeriu, taip kad realiojo laiko grafike atvaizduotų:

• Dėžės slinkimo greitį [m/s], kai konvejerio ilgis 100 pikselių atitinka vieną metrą;

• Konvejerio ašių sukimosi greitį [aps/s].

• Grafiko atvaizdavimą pateikti atskiram „Replace“ lange. /

Komentaras: Šioje užduotyje buvo pridėtas grafikas, per Wizards > Trends. Jame yra pavaizduoti dėžės slinkimo greitis (žalia linija) ir ašių sukimosi greitis (raudona linija).

Prie pirmos žymos (iš 2 žymų, žymos konvejerį padalina 1/3) ir atliktu indo užpildymo veiksmą. Užpildymo procesas imituojamas įrenginiu, kuris pateiktas 11 paveikslėlyje. Užpildymo įrenginyje skysčio lygis mažėtų atitinkamai užpildžius indą per vieną padalą.

Komentaras: Šioje užduotyje buvo pridetas indas ir stumoklis kuris imitavo štampavimo procesą. Buvo nupiešti 2 stomokliai, vienas ant kito. Vienas iš jų „Visible state“: off, kitas: on. Kai dėžė patenka po stumokliais, jisai nusileidžia taip uždėdamas imituota stampą.

Informacijos atvaizdavimas grafiniame pavidale. (2015 m. Gegužės 05 d.). http://www.mokslobaze.lt/informacijos-atvaizdavimas-grafiniame-pavidale.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 22 d. 16:35