Informacinės technologijos ir informacinė visuomenė


Informatikos kursinis darbas.

Informacinės veiklos technologijos – tai. IT naudojimas įmonėse (lentlelė nr. 1). Savrbiausi informacinės visuomenės bruožai. Informacinė visuomenė ir socialiniai pokyčiai. Nelygybių galimybių problema. Penki principai kuriuos turėtų atitikti ideali IV. Informacinės visuomenės plėtra Lietuvoje. Informacinės visuomenės tyrėjai.


Mes gyvename pasaulyje pilname įvairių pokyčių bei naujų technologijų ir šiuolaikiniame pasaulyje žinios tampa neatsiejamu ekonomikos pagrindu. Vis didesnę nacionalinio produkto dalį sukuria sukuria žmonės, kurių veikla yra susijusi su informacijos technologijų kūrimu, taikimu ir paltinimu. Informacinių technologijų ir telekomunikacijų sektoriaus pasiekė stulbinančios pažangos informacijos efektyvaus kaupimo, valdymo, pateikimo, spartaus ir tikslaus perdavimo įvairiais atstumais srityje. Prie pasaulinio kompiuterių tinklo (interneto) galima prisijungti ir juo naudotis bet kurioje pasaulio vietoje dirbančiam asmeniui patogiu laiku. Visi esame girdėję sąvoką: “Informacinė visuomenė”, bet ar nors vienas iš mūsų kada susidomėjo kas tai yra? Kokios jos atsiradimo priežastys ir kaip sparčiai tai keičia pasaulį? Visuomenė, gyvenanti naujo bendrabūvio sąlygomis, vadinama daugeliu vardų - vartotojų, pertekliaus, globalia, postmodernia, komunikacijos, informacijos ir daugėlis kitų. Kaip ją bepavadintume, pats svarbiausias jos bruožas yra, kad pagrindinė prekė tampa informacija, svarbiausias faktorius yra ne kapitalas, gaminti ištėkliai ar darbas ar gaminti ištėkliai, bet žinios, informacija ir technoligijos.

IV yra tokia visuomenė, kurioje didžioji dalis informacijos yra laikoma, bei perduodama universaliu skaitmeniniu formatu tam tikrų prietaisų pagalba.

IV dauguma vertybių, sukurtų žmonijos yra talpinamos tam skirtose saugyklose.

IV yra tokis visuomenė, kurioje žmonių veikla yra suplanuota kiek įmanoma racionaliau, remiantis aukščiau minėtais punktais.

 • Informatika Kursiniai darbai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Auguste
 • 11 puslapių (1919 žodžių)
 • Universitetas
 • Informatikos kursiniai darbai
 • Microsoft Word 515 KB
 • Informacinės technologijos ir informacinė visuomenė
  10 - 2 balsai (-ų)
Informacinės technologijos ir informacinė visuomenė. (2016 m. Rugsėjo 21 d.). http://www.mokslobaze.lt/informacines-technologijos-ir-informacine-visuomene.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 13 d. 00:02