Informacinės technologijos pasaulyje ir Lietuvoje


Informatikos referatas. Įvadas. Informacinės technologijos pasaulyje. Informacinės technologijos. Informacinių technologijų raida pasaulyje. Interneto privalumai viešąjame administravime. Internete yra sukauptas milžiniškas kiekis informacijos. Jokių geografinių sienų neturinti bendra elektroninė komunikacinė erdvė. Paprasta informacijos paieška. Didelis komunikavimo greitis. Ženkliai atpigusi informacija. Informacinės technologijos Lietuvoje. Lietuvos kompiuterininkų sąjunga. Informacinės technologijos Lietuvoje padeda kurti geresnį gyvenimą. Išvados. Literatūros.


1.Dar neseniai dauguma žmonių ne tik kad nemokėjo dirbti kompiuteriu, bet ir buvo linkę šią veiklą palikti kompiuterių profesionalams, tačiau šiais laikais kompiuterinis raštingumas tampa vis populeresnis visuomenėje.

2.Greičiau nei per vieną žmonių kartą kompiuterinis raštingumas tapo būtinas bet kuriai veiklos sričiai. Tai ypač aktualu dabar norint tapti aktyviu ir efektyviu informacinės visuomenės dalyviu.

3.Kompiuterinis intelektas, įgytas dirbant kompiuteriu padeda lavinti vaizduotę, suprasti informacinių technologijų svarbą.

4.Informacinės technologijos keičiasi kiekvieną minutę, atsiranda vis naujų informacinių technologijų koncepcijų, programų ir techninės įrangos. Laimei, daugelis turi įgiję žinių bazę, kurios pagrindu gali jas įsisavinti ir panaudoti savo veikloje.

  • Informatika Referatai
  • 2015 m.
  • Girmantas
  • 10 puslapių (2039 žodžiai)
  • Informatikos referatai
  • Microsoft Word 58 KB
  • Informacinės technologijos pasaulyje ir Lietuvoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Informacinės technologijos pasaulyje ir Lietuvoje. (2015 m. Vasario 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/informacines-technologijos-pasaulyje-ir-lietuvoje.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 18 d. 18:46