Informacinis raštingumas


Medicinos savarankiškas darbas. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas medicinos akademija. Informacinis raštingumas. Savarankiškas darbas. Savarankiškas darbas Parašyti reflekcija straipsniui. Atviroji prieiga . Creative Commons .


Publikuota: T1e : Tezės kituose recenzuojamuose leidiniuose.

Santrauka: Įvadas. Asmens sveikatos priežiūros įstaigose, siekdami vis didesnio pacientų saugumo, medicinos personalo poreikius paliekame antraeiliais. O juk būtent sveikas gydytojas ir slaugos personalas gali gydyti geriausiai. Sveikatos priežiūros specialistai šiuo metu tapę "paslaugų teikėjais", nelyginant, kokiais rajono miestelio mėsinės pardavėjais stovintys už prekystalio kad ir tarybiniame Jurbarke, Kauno gatvėje, plikomis rankomis pardavinėjantys daktarišką dešrą ir privalantys vykdyti penkmečio užbrėžtus planus bet kokia kaina. Pamirštamas realus dėmesys darbuotojui, paciento įsipareigojimai visuomenei. Vienas iš aktualių klausimų – medicinos darbuotojo teisė į saugią darbo aplinką, teisė žinoti išsamius duomenis apie pacientą, jo ligas. [...].

Perskaičiusi Audronės Glosienės straipsnio pavadinimą, susimąsčiau, ką šiuo metu žinau, apie informacinės kompetencijos ugdymą, jo svarbą, reikšmę visuomenei. Supratau, kad apie šią ugdymo sistemą neturiu pakankamai žinių, todėl šis straipsnis iš tiesų sudomino.

Informacinis raštingumas. (2015 m. Lapkričio 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/informacinis-rastingumas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 16 d. 17:20