Informacinių technologijų planas 5 klasei


Www.informacines-technologijos.info. Informacinės technologijos 5 klasei. Informacinių technologijų planai. Informacines-technologijos.info. Informaciniu technologiju pamoku planai. Informacines technologijos info. Technologiju planas konspektas 5 klaseje. It 5 klasei. Informacinių technologijų praktika 5 kl. Paint 5 klase savarankiskas darbas.

Informatikos projektas. Trumpa mokinių grupės charakteristika klasės pasirengimo lygis vidutiniškas. Mokymosi uždaviniai. Mokymo(si) metodai. Gebėjimai. Žinios ir supratimas. Ugdymo gairės. Individualizavimas ir diferencijavimas. Vertinimas. Integracija. Mokymo ir mokymosi turinys (etapo pamokos). Mokymosi uždaviniai. Mokymosi veiklos. Pažintis su grafikos rengykle „paint“. Kompiuterio piešimo priemonės. Kaip naudotis spalvomis. Kaip kopijuoti kompiuteriu. Kaip mažinti arba didinti piešinio dalį, pasukti, apversti piešinį. Simetrija piešiniuose. Kaip įrašyti tekstą į piešinį ir darbą atspausdinti. Kontrolinis darbas. Sveikos mitybos piramidė.


Mokiniai mokosi savarankiškai atverti grafikos rengyklę naudodami pradėti (start) mygtuką, programos šaukinį (piktograma, greitojo paleidimo mygtuką) ar (ir) grafikos failą.

Mokiniai, mokytojo padedami, mokosi savarankiškai kurti ir pavadinti naują grafikos failą, įrašyti piešinį į mokytojo nurodytą laikmeną ir aplanką.

Prieš išspausdindami mokiniai pratinami peržiūrėti parengtą piešinį, prireikus – jį pataisyti.

Mokytojas išaiškina mokiniams, kaip išspausdinti piešinį, organizuoja praktinę veiklą ir padeda tai atlikti kiekvienam mokiniui. Mokiniai naudoja spaudinio peržiūrą, savarankiškai

spausdina sukurtus piešinius.

Mokymosi uždaviniai:

Susirasti ir paleisti grafikos rengyklę

Įrašyti sukurtą piešinį į kompiuterinę laikmeną

Išmokti pasirinkti (keisti) piešimo lapo dydį

Naudotis skirtingomis piešimo priemonėmis, keisti piešimo priemonių savybes

Valdyti pagrindines grafikos rengyklės priemones, savarankiškai suskurti piešinį

Bendraujant su draugu sklandžiai ir aiškiai dėstyti mintis, tinkamai komentuoti veiksmus.

Remiantis įgytomis žiniomis ir gebėjimais atlikti pateiktas užduotis.

  • Informatika Projektai
  • 2012 m.
  • Petras
  • 6 puslapiai (1565 žodžiai)
  • Informatikos projektai
  • Microsoft Word 17 KB
  • Informacinių technologijų planas 5 klasei
    10 - 1 balsai (-ų)
Informacinių technologijų planas 5 klasei. (2012 m. Rugsėjo 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/informaciniu-technologiju-planas-5-klasei.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 21 d. 06:39