Informacinių technologijų praktinio darbo ataskaita


Informatikos praktikos ataskaita. Įvadas. Microsoft Office praktika. Microsoft Word. Automatinio laiško kūrimas. Duomenų bazės kūrimas. Funkcijos „Mailings“ naudojimas. Automatinis vizitinių kortelių kūrimas. Lankstinuko kūrimas. Laikraščio kūrimas. Anketos kūrimas. Microsoft Excel. Microsoft Access. Išvados.


Šių metų spalio 1-ir lapkričio 4 savaitėmis, vykusiose praktikose dirbome ir gilinome žinias su „Microsoft Office“ paketinėmis programomis. Spalio mėnesį dirbome su „Microsoft Word“. Per šią savaite su šiuo įrankiu atlikome įvairius darbus:

1.Masinių laiškų projektavimą

2.Automatinį vizitinių kortelių projektavimą

3.Lankstinuko projektavimą

4.Internetinio puslapio kūrimą

5.Anketos projektavimą

Antrosios praktikos metu, dirbome su „Microsoft Excel“ ir „Microsoft Access“ programomis. Šios praktikos metu kūrėme apskaitos programą Excel aplinkoje, kurioje teko šiek tiek programavimo su VBA ir atlikome vertimo darbus. Kurių metu susipažinome su vienu iš „Microsoft Access“ paruoštu šablonu.

Informacinių technologijų praktinio darbo ataskaita. (2013 m. Gruodžio 07 d.). http://www.mokslobaze.lt/informaciniu-technologiju-praktinio-darbo-ataskaita.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 16 d. 13:17