Integracija senyvo amžiaus asmenims


Sociologijos savarankiškas darbas. Socialinė integracija. Senyvo amžiaus asmuo. Situacija. Problema ir problemos sprendimai. Mano pasiūlymai problemai spręsti. Literatūra.


Pagrindinis pagyvenusių žmonių socialinės politikos tikslas-padeti jiems gyventi kaip galima kuo savarankiškiau ir gauti reikalingų bei kokybiškų globos paslaugų.Svarbiausios vertybes, į kurias orientuojasi ši politika, tai yra lygiateisiškumas, teisė apsispresti, ekonominė nepriklausomybė ir saugumas.

S. Kanopienės, S. Makulionienės.(2006) teigimu, valstybių, siekiančių kontroliuoti šalies raidą gyventojų senėjimo sąlygomis, vienas pamatinių iššūkių yra subalansuoti žmonių lūkesčius: kiek įmanoma, minimizuoti papildomas sąnaudas gyventojų senėjimo pasekmių įveikimui ir, kiek įmanoma, maksimizuoti ilgesnės gyvenimo trukmės teikiamą asmeninę ir visuomeninę naudą.

Integracija senyvo amžiaus asmenims. (2015 m. Sausio 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/integracija-senyvo-amziaus-asmenims.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 18 d. 21:35