ISO 9000:2000 kokybės vadybos šeimos standartai


Vadybos skaidrės.

ISO 90002000 kokybės vadybos šeimos standartai. Apžvalga. Iš ko susideda ISO standartų diegimo procesas? Kiek trunka pats diegimo procesas? Kas yra sertifikavimas? Šiuolaikinis ISO-90002000 susideda iš trijų atskirų standartų (knygų). ISO 90002000 pagrindiniai principai. Standartas ISO. Procesas. Produkto/paslaugos realizacija. Dokumentacija. Procedūros.


Susikoncentruokite į klientus Organizacijos priklauso nuo savo klientų, todėl jos turėtų: suprasti esamus ir būsimus klientų poreikius; - patenkinti kliento poreikius; - stengtis pralenkti kliento lūkesčius. Pagrindinė nauda: Padidėjęs pelnas ir rinkos dalis, įgyta lankstaus ir greito atsako į rinkos galimybes, dėka; - Efektyvesnis organizacijos išteklių naudojimas siekiant įtikti klientui; - Ištikimi klientai, vedantys į pakartotinį verslą.

Žmonių įtraukimas Organizacija priklauso nuo žmonių. Įvairiuose lygiuose dirbantys žmonės yra organizacijos esmė ir jų dalyvavimas leidžia panaudoti jų sugebėjimus organizacijos naudai. Todėl organizacija privalo: skatinti visuose lygiuose dirbančių žmonių įsitraukimą; padėti žmonėms vystyti ir naudoti savo galimybes. Pagrindinė nauda: Motyvuoti, atsidavę ir įsitraukę žmonės organizacijos viduje; Novatoriškumas ir kūrybingumas vykdant organizacijos tikslus; Žmonės, atsakingi už savo veiksmus; Žmonės, trokštantys dalyvauti ir prisidėti prie nuolatinio tobulėjimo.

Į procesą orientuotas požiūris Organizacijos yra veiksmingesnės ir efektyvesnės, kai jos, siekdamos norimų rezultatų, taiko į procesą orientuotą požiūrį. Todėl organizacijos, veiklos ir susijusių išteklių valdyme, turi taikyti į procesą orientuotą požiūrį. Pagrindinė nauda: - Padidėjęs pelnas ir rinkos dalis, įgyta lankstaus ir greito atsako į rinkos galimybes, dėka; - Efektyvesnis organizacijos išteklių naudojimas tam, kad labiau įtikti klientui; - Ištikimi klientai, vedantys į pakartotiną verslą.

 • Vadyba Skaidrės
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Egle
 • 23 puslapiai (1367 žodžiai)
 • Universitetas
 • Vadybos skaidrės
 • MS PowerPoint 899 KB
 • ISO 9000:2000 kokybės vadybos šeimos standartai
  10 - 2 balsai (-ų)
ISO 9000:2000 kokybės vadybos šeimos standartai. (2016 m. Gruodžio 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/iso-90002000-kokybes-vadybos-seimos-standartai.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 24 d. 00:32