Išplėstinis ir neišplėstinis sakinys


Isplestiniai sakiniai. Neisplestiniai sakiniai. Kas yra išplėstinis sakinys. Vientisinis neisplestinis sakinys. Kas tai yra isplestinis sakinys. Neišplestinis-vikipedija. Neisplestiniai skininiai. Kas yra neišplėstinis sakinys. Neisplestini sakiniai. Kaip atrodo neisplestinis sakinys.

Lietuvių konspektas. Išplėstinis ir neišplėstinis sakinys. Kaip suprantate sąvokas” išplėstinis” ir neišplėstinis”? Paaiškinkite remdamiesi gyvenimiškais pavyzdžiais. Kokias dvi sakinio dalis jums primena šis paveiksliukas? Parašykite. Atsakymas. Pamąstykite. Jeigu sakinys sudarytas tik iš veiksnio ir tarinio, tai kuris iš žodžių ”išplėstinis” ar “neišplėstinis” tiktų sakiniui apibūdinti? Pasitikrink, ar supratai-pabrauk tik neišplėstinius sakinius 6t. Pasitikrink, įsivertink. Pratybos. Priminimas. Drąsiai rašyk sakinius -5taškai. Pasitikrink ir įsivertink. Kita sąvoka-išplėstinis sakinys. Pamąstyk, kokių sakinio dalių be veiksnio ir tarinio turėtų būti?

Išplėstinis ir neišplėstinis sakinys. (2013 m. Rugsėjo 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/isplestinis-ir-neisplestinis-sakinys.html Peržiūrėta 2017 m. Balandžio 23 d. 13:11