Kaip pritaikysite savo specialybėje psichologines žinias?


Psichologijos refleksija. Kaip pritaikysite savo specialybėje psichologines žinias.


Refleksija, kas tai? Pradėjus rašyti refleksiją pirmiausia ieškojau sąvokos. Šią sąvoką buvau girdėjusi pirmą kartą. Internete paieškojus informacijos radau man priimtiniausią. „Refleksija- tai procesas, kurio metu apmąstome ir įsisąmoniname savo veiklą ir galime imtis atitinkamų veiksmų.“ Išsiaiškinus sąvoką, dabar galėsiu atsakyti į klausimą. Kaip pritaikysite savo specialybėje psichologines žinias? Šioje refleksijoje aptarsiu dešimt teiginių, siejančių psichologiją ir finansus.

Asmenybė. Kas tai yra? Taip prasideda pirmoji tema ir mano pirmasis teiginys. Per paskaitas šia tema kalbėjom apie asmenybės struktūrą, problemas. Šioje temoje išskyrėme žmogų į tris dalis: žmogus, individas, asmuo. Žmogus- geriausiai išsivysčiusi biologinė būtybė. Individas- žmogus, kaip atskiras visuomenės narys. Asmuo- žmogus, kaip atskiras individas. Žinodama šias sąvokas, aš galėsiu darbe atskirti žmones, kurie yra asmenybės, kurie dar tik formuojasi, kaip asmenybės. Tai žinodama galėsiu atsirinkti, kaip su žmonėmis bendrauti.

Kita tema- „Gyvenimo prasmė“. Šioje temoje kalbėjome apie vertybes, nuostatus ir stereotipus. Šie trys dalykai labai svarbūs mano darbe. Pirmiausia vertybės, žinant vertybes tu galėsi vertinti, kas darbe yra gerai, kas blogai, kas yra svarbu, kas- nesvarbu. Kalbant apie nuostatus ir stereotipus, man psichologija padėjo suprasti, kad darbe svarbiausia reikia nesivadovauti stereotipais ir nenusistatyti.

  • Psichologija Refleksijos
  • 2015 m.
  • Renata
  • 4 puslapiai (873 žodžiai)
  • Kolegija
  • Psichologijos refleksijos
  • Microsoft Word 18 KB
  • Kaip pritaikysite savo specialybėje psichologines žinias?
    10 - 6 balsai (-ų)
Kaip pritaikysite savo specialybėje psichologines žinias?. (2015 m. Kovo 25 d.). http://www.mokslobaze.lt/kaip-pritaikysite-savo-specialybeje-psichologines-zinias.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 12 d. 01:00