Kas svarbu žmogui?


Kodel svarbu neisduoti savo vertybiu. Kas svarbu vaizganto vaizduojamam zmogui. Kodel svarbu neisduoti savo vertybiu rasinys. Kas svarbiausia zmogaus gyvenime. Kas svarbu vaižganto ir biliūno vaizduojamam žmogui. Kodel svarbu neisduoti saves. Kas svarbu biliuno vaizduojamam zmogui. Kas svarbu zmogaus gyvenime. Ar svarbu pazinti save rasinys. Kodel svarbu neisduoti savo vertybiu?.

Lietuvių interpretacija. Jono Biliūno ir J.Tumo – Vaižganto analizė tema: Kas svarbu žmogui?. Aspektai:meilė, atsakomybė, šeima.


Jonas Biliūnas laikomas lietuvių psichologinės ir lyrinės prozos pradininku. Daugiausia dėmesio savo kūriniuose jis skyrė žmogaus vidiniam pasauliui, išgyvenimams, o ne detaliam aplinkos aprašymui. Žmogaus jausmai ir etinės nuostatos ryškiai atskleidžiamos ir kito XIX a. pabaigos - XXa. pradžios rašytojo Juozo Tumo-Vaižganto kūryboje. rašytojo dėmesys dažniausiai sutelktas ne į aprašomus baudžiavos vaizdus, ne į pakitusio gyvenimo socialines ir kultūrines problemas, o į žmogaus vidų, į charakterių gilumą, jų ryšį su gamta, su pasauliu, į jų pasaulėjautą.

Kas svarbu žmogui?. (2013 m. Sausio 02 d.). http://www.mokslobaze.lt/kas-svarbu-zmogui.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 15 d. 06:44