Keleivių srautų tyrimas


Keleiviu srautu tyrimo metodikos pagrindai. Keleivių srautų tyrimo metodikos. Keleiviu srauto tyrimo metodai. Keleiviu srautu tyrimo metodai. Keleiviu srautu finansinis vertinimas. Keleiviu srautu svyravimai.

Transporto kursinis darbas. Keleivių srautų tyrimas šiaulių miesto. -ojo maršruto autobusuose. Įvadas. Uab „busturas“ veiklos aprašymas. Keleivių srautų tyrimas. Keleivių srautų netolygumo rodikliai. Keleivių srautų svyravimai savaitės dienomis. Keleivių vežimo paslaugų kiekybiniai rodikliai. Skaičiuojamasis skyrius. Transporto priemonė ir jos charakteristika. Transporto priemonių rida ir keleivių pervežimų skaičius. Organizacinis skyrius. Vairuotojų skaičiaus nustatymas. Vairuotojų darbo ir poilsio organizavimas. Vairavimo režimas. Pertraukos. Poilsio režimas. Eismo tvarkaraščiai. Ekonominis skyrius. Keleivių vežimo tarifai. Transporto lengvatos keleiviams. Keleivių vežimo maršrutu pajamos. Priedai. Išvados. Literatūros ir informacijos šaltiniai. Projekto žiniaraštis.


Gyvenimas bent kol kas diktuoja savo sąlygas, kurios yra vidurys tarp šių dviejų požiūrių. Reikia ir viešojo, ir individualaus transporto. Senuose Europos miestuose kaip Londonas, Paryžius ir kt. darbo valandomis, o ypač transporto piko laiku su individualiu transportu geriau nebandyti pasiekti norimą vietą. Naujuose, ypač Amerikos miestuose, kur numatytos plačios magistralinės gatvės, kol kas dar įmanoma nuvažiuoti į reikiamą vietą ir individualiu transportu. Bet kuriuo atveju miestuose visur reikalingas ir viešasis, ir individualusis transportas. Ateityje, reikia manyti, viešojo transporto reikšmė dar labiau išaugs, nes tai susiję su užterštumo ir „kamščių“ problemomis.

Tikslas: Atlikti keleivių srautų tyrimą.

Uždaviniai:

•Apžvelgti keleivių srautų tyrimo metodus.

•Nustatyti vairuotojų skaičių „Busture“.

•Apžvelgti vairuotojų darbo ir poilsio rėžimus.

•Išsiaiškinti keleivių vežimų tarifus.

•Apskaičiuoti techninius eksploatacinius rodiklius.

Keleivių srautų tyrimas . (2013 m. Balandžio 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/keleiviu-srautu-tyrimas.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 23 d. 11:13