Kelionės į pasirinktą miestą organizavimas Dresdenas


Turizmo savarankiškas darbas. Įvadas. Kelionės tikslo apžvalga. Geografija. Kalbos. Klimatas. Ekonomika. Kultūra. Kelionė automobiliu. Kelionė autobusu. Kelionių organizatorių siūlomos išvykos aplankant ir Drezdeną. Gyvenamosios vietos pasiūlymai. The Royal Inn Leonardo Dresden 4*. Das freundliche Gasthaus am Rande der Neustadt. Maitinimosi galimybės. Tradicinio maisto restoranas Lila Sosse. Lankytinos vietos. Išvados ir pasiūlymai.


Mano pasirinktas miestas – Dresdenas. Pasirinkau šį miestą, nes jis buvo būtent tas miestas į kurį sakiau dar sugrįšiu būdamas Vokietijoje.

Darbo tikslas – kelionės į pasirinktą tikslą organizavimas, šiuo atvėju į Dresdeną.

Pirmiausia, trumpai supažindinsiua su savo kelionės tikslu Vokietija – Dresdenu.

Vėliau pateiksiu pasiūlymus kaip geriausia, pigiausia ir net paprasčiausia būtų nuvykti į Drezdeną įvairiu transportu. Kiekvienas žmogus nori keliauti kitaip, vieni lėktuvu, kiti autobusu ar traukiniais, treti su nuosava transporto priemone.

Taip pat apžvelgsiu apsigyvenimo galimybes, restoranus, išskirtines vietas ir idėjas kaip smagiai bei įdomiai praleisti laiką viename nuostabiausiamVokietijos mieste – Dresdene.

Na, o galiausiai šio darbo išvados ir pasiūlymai, keliaujant į šį nuostabų miestą.

Kelionės į pasirinktą miestą organizavimas Dresdenas. (2014 m. Balandžio 28 d.). http://www.mokslobaze.lt/keliones-i-pasirinkta-miesta-organizavimas-dresdenas.html Peržiūrėta 2017 m. Vasario 22 d. 17:17