Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai skaidrės


Tautų mandagumas. Mandagumas vokietijoje. Kalbejimo skaidres. Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai planas. Kiekviena tauta mandaguma supranta skirtingai.. Vokieciu mandagumas. Vokietijos mandagumas. Mandagumas visur. Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai referatas. Vokieciu kultura ir mandagumas.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2017. Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai skaidrės. Tikslas. Kas yra mandagumas ? Mandagumo taisyklės priklauso nuo. Islamo tautų kultūra. Vakarų tautų kultūra. Vakarų tautų papročiai. Vokietijos gyvenimo būdas. Rytų tautų kultūra. Japonų papročiai. Japonų gyvenimo būdas.


Supažindinti klasės draugus su tema "kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai”.

Štai islamo tikėjimo tautos besąlygiškai gerbia gyvūnus, leidžia jiems vaikščioti miesto gatvėmis, o visur lakiojančios žiurkės čia nėra “nešvaros” simbolis. Tačiau moterys – kita tema. Joms esanti “pagarba” tokia savotiška, kad ne kiekvienas žmogus, nepropaguojantis islamo, gali tai suprasti. ("vyrai viršesni už moteris, nes taip lėmė alachas“).

Vokietija turi senas ir gilias tradicijas, jos labai saugomos ir perduodamos iš kartos į kartą. Tradicijos ir papročiai vienija atskiras bendruomenes, daro jas stipresnes.   velykų sekmadienį tėvai paslepia margintus kiaušinius kieme ar pievoje. Vaikams pasakojama istorija, kaip velykų zuikis dažė kiaušinius ir paslėpė juos, kad vaikai surastų. waluburg naktis. Gegužės pirmąją miestuose pastatomas may - tree. Tai aukštas medis storu kamienu, dažniausiai nudažytas mėlynai ir baltai, dekoruotas kaspinais ir žaisliukais. Jis pristato miesto amatininkų korporacijas. Waluburg naktis švenčiama balandžio 30 - ąją, kuomet jauni vyrai iš įvairių miestų „vagia“ šiuos medžius iš kaimyninių miestų. Jei pavyksta pavogti medį, miestiečiai jį turi išsipirkti (mokama alumi).

  • Lietuvių kalba Potemės 2017
  • 2012 m.
  • Ernestas
  • 13 puslapių
  • Mokykla
  • Lietuvių potemės 2017
  • MS PowerPoint 23 KB
  • Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai skaidrės. (2012 m. Kovo 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/kiekviena-tauta-mandaguma-supranta-skirtingai-skaidres.html Peržiūrėta 2017 m. Balandžio 24 d. 08:23