Kitokia anglų kalbos pamoka


Lietuvių laboratorinis darbas. Panevėžio ,, vyturio “ progimnazija ,, kitokia anglų kalbos pamoka “. Projekto vadovė Jūratė Marozienė Atliko VIIc. Mok Viktorija Chotenovičiūtė. PANEVĖŽYS 2014 2015 Įžanga. Teorinis uždavinys. Praktinis uždavinys. Mano darbo metodai.


Šiais mokslo metais pasirinkau Jūratės Marozienės vadovaujamą projektą ,, Kitokia anglų kalbos pamoka“.Šį projektą pasirinkau, nes noriu tobulinti anglų kalbą ir kadangi, ketinu mokytis gimnazijoje, kurioje sustiprinta anglų kalba, manau, kad projektas bus naudingas ateityje. Mūsų projektinio darbo tikslas yra sukurti netradicines anglų kalbos pamokas mūsų progimnazijos mokiniams. Šio projekto metu galėsiu pagilinti žinias ir išmokti naujų žodžių, tai man pravers ateityje mokantis ar dirbant, o projekto nauda mokyklos bendruomenei yra tokia, kad žiūrovai, kurie žiūrės mano vaidinima ugdys anlgų kalbos gebėjimus ir puikiai praleis laiką prieššventiniu laikotarpiu.

Teorinis uždavinys – Ieškant informacijos įvairiuose šaltiniuose, sužinoti kaip galima žmones sudominti ir kokių gebėjimų reikia vaidinant.

Praktinis uždavinys – Naudojantis surinkta informacija, suvaidinti pjesę anglų kalba.

Informacijos paieška internete ir knygose.

Naudodamasi šiais raktiniais žodžiais ir rasta informacija išsiaiškinau, kad vaidinant labai svarbu kalbėti aiškiai, garsiai, raiškiai ir beabejo negalima daryti tarties klaidų, kad žiūrovai suprastu ir girdėtu ką tu kalbi.

Kitokia anglų kalbos pamoka. (2016 m. Sausio 07 d.). http://www.mokslobaze.lt/kitokia-anglu-kalbos-pamoka.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 18 d. 12:13